Kampanijai „Už saugią Lietuvą“ reikia mūsų visų pastangų | NLIF

Kampanijai „Už saugią Lietuvą“ reikia mūsų visų pastangų

Moterų informacijos centras aktyviai dalyvauja prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotoje nacionalinėje kampanije „Už saugią Lietuvą“, džiaugiamės ir palaikome šią iniciatyvą. Dalinamės pirmųjų pusės kampanijos metų rezultatų apžvalga ir tikimės jog kiekviena organizacija ir kiekvienas žmogus aktyviai prisijungs prie saugios Lietuvos kūrimo!

„Socialinės problemos jau nėra vien socialinių darbuotojų, institucijų ir įvairių tarnybų rūpestis. Šį pasenusį požiūrį ėmė keisti aktyvūs šalies žmonės, įsitraukdami į kampaniją pavieniui ar ištisomis bendruomenėmis. Pirmasis kampanijos „Už saugią Lietuvą“ pusmetis parodė, kad tokie pokyčiai tikrai įmanomi ir jie jau vyksta“, – sako šalies vadovė.

Kampanija sulaukė didelio atgarsio visoje šalyje – prie jos prisijungė visos 60 šalies savivaldybių, nevyriausybinės organizacijos, verslo įmonės, įvairios institucijos, diplomatinės atstovybės, šalies žiniasklaida. Nedvejodami kampanijos ambasadoriais sutiko tapti žinomi šalies žmonės – muzikantai, žurnalistai, laidų vedėjai.

Šiuo metu kampaniją yra pasiekę daugiau kaip 220 gerųjų iniciatyvų iš visos Lietuvos. Dėmesio verti pavyzdžiai įkvepia, ragina veikti arba padrąsina žmones kreiptis su pagalbos prašymu.

Prieš pusę metų prasidėjo Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota nacionalinė kampanija „Už saugią Lietuvą“, siekianti sutelkti visuomenę ir bendromis pastangomis padėti sunkumus išgyvenantiems žmonėms saugiai kurti savo gyvenimą Lietuvoje.