NLĮF pristatė savo veiklą diskusijų festivalyje „Būtent!“ Birštone | NLIF

NLĮF pristatė savo veiklą diskusijų festivalyje „Būtent!“ Birštone

Š. m. rugsėjo 9 dieną Nacionaliniam lygybės ir įvairovės forumui priklausančių organizacijų atstovai dalyvavo Birštone vykusiame diskusijų festivalyje „Būtent!“.

Forumo atstovai pristatė „Tvarios Lietuvos“ erdvėje vykusią diskusiją „Žmogaus teisės: universalios, bet ar lietuviškos“. Pagrindinis diskusijos tikslas buvo panagrinėti, kodėl Lietuvoje egzistuoja kelios pakankamai skirtingos „žmogaus teisių“ diskurso sampratos, ar jos viena kitai fundamentaliai prieštarauja, o galbūt veikiau priešingai – viena kitą papildo? Diskusijoje dalyvavo LR Seimo narė Dovilė Šakalienė, Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL žmogaus teisių politikos koordinatorius Tomas Vytautas Raskevičius ir Atviros Lietuvos Fondo (ALF) Valdybos pirmininkė bei  Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centro (NRTIC) vadovė Milda Ališauskienė.

19 val. NLĮF atstovai Atviros Lietuvos Fondo (ALF) palapinėje pristatė Forumo įgyvendinamas veiklas “Lifte kartu su Nacionaliniu lygybės ir įvairovės forumu!“.

Lygybės ir įvairovės srityje dirbančios nevyriausybinio sektoriaus organizacijos su 60 sekundžių dilema susiduria vos ne kasdien. Iš kur gauti finansavimą? Kaip įtikinti nedraugiškus politikus balsuoti už reikalingą įstatymo projektą? Kaip pristatyti žmogaus teisių klausimus paprastam žmogui suprantama kalba?

Atviros Lietuvos Fondo (ALF) palapinėje susirinkę renginio dalyviai susipažino su Nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo veiklomis. Renginyje dalyvavo Lietuvos neįgaliųjų forumas (LNF), Moterų informacijos centras (MIC), Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centras (NRTIC) ir Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL.


soc-min-631Projekto „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinis stiprinimas“ veiklų įgyvendinimą remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.