LGL kviečia paminėti biseksualių asmenų matomumo dieną | NLIF

LGL kviečia paminėti biseksualių asmenų matomumo dieną

Kaip dažnai girdite apie biseksualumą? Turbūt retai – apklausos parodė, kad biseksualūs žmonės nėra linkę atsiskleisti ir dažniausiai aplinkiniai apie tai nesužino. Pagrindinių teisių agentūros (FRA) duomenimis, Lietuvoje net 95% tokių vyrų slepia savo lytinę orientaciją, o moterys – dažniausios seksualinio priekabiavimo aukos.

Rugsėjo 23 d. minėdami pasaulinę Biseksualių asmenų matomumo dieną, kviečiame visus į susitikimą-dirbtuves. Renginio metu kalbėsime apie biseksualumo ignoravimą ir iš to kylančias problemas, paliesime retai viešojoje erdvėje keliamus klausimus.

Vakaro programa
18:00–18:30 vakaro pradžia. Prisistatysime ir mėgausimės arbata, sausainiais, sushi;
18:30–18:50 Susipažinimas ir „biseksualus“ bingo žaidimas;
18:30–20:30 Interaktyvūs, informatyvūs ir įdomūs užsiėmimai šiomis temomis: biseksualių žmonių ištrynimas iš visuomenės (angl. bisexual erasure); biseksualų psichinė ir fizinė sveikata, atsiskleidimas (angl. coming-out), įvairūs „biseksualūs“ terminai ir santykių formos bei biseksualumo vieta LGBT* judėjime.

Užsiėmimai vyks lietuvių ir anglų kalbomis. Laukiame visų, net ir nusiteikusių labai skeptiškai bei mažai težinančių apie biseksualumą.

Renginio informacija.