Vilniuje vyko projekto „Vaivorykštės teisės“ regioninis seminaras | NLIF

Vilniuje vyko projekto „Vaivorykštės teisės“ regioninis seminaras

Š. m. lapkričio 23 d. Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL​, bendradarbiaudama su Suomijos Teisingumo ministerija, Suomijos LGBT* teisių organizacija Seta​ ir Suomijos ambasada Vilniuje, surengė regioninį seminarą „Vaivorykštės teisės: LGBT* lygybės Baltijos šalyse ir Suomijoje skatinimas“.

Regioninio seminaro „Vaivorykštės teisės: LGBT* lygybės Baltijos šalyse ir Suomijoje skatinimas“ metu buvo pristatytos politikos priemonių LGBT* teisių ir lygybės srityje Europos Sąjungos valstybėse narėse aktualijos. Renginio metu Baltijos šalių ir Suomijos atstovai taip pat aptarė naujausius politikos pokyčius regione įgyvendinant Europos Komisijos veiksmų planą LGBTI asmenų lygybei skatinti.

Pirmosios seminaro diskusijos metu buvo pristatyti iššūkiai ir politikos priemonės LGBTI lygybės pažangai Baltijos šalyse ir Suomijoje skatinti, o antrojoje diskusijų dalyje buvo aptarta pažanga siekiant įtvirtinti translyčių žmonių teises. Regioninio seminaro metu paraleliai vyko ir trys skirtingos dirbtuvės LGBTI asmenų lygybės švietimo sistemoje, LGBTI asmenų sveikatos ir neapykantos kalbos bei neapykantos nusikaltimų temomis.

Plačiau skaitykite čia