TBN į koncertą rinkosi poezijos ir autorinės dainos gerbėjai | NLIF

TBN į koncertą rinkosi poezijos ir autorinės dainos gerbėjai

Spalio 14 d. Tautinių bendrijų namuose į koncertą rinkosi poezijos ir autorinės dainos gerbėjai. Savo literatūrinę-muzikinę koncertinę programą „Saulėtoji sala“ pristatė svečiai iš Maskvos: poetė Alina Seriogina ir poetas, autorinių dainų atlikėjas Sergej Leontjev. Kelionės po įvairias šalis, susitikimai su įvairiomis kultūromis, žmonėmis, papročiais ir tradicijomis, ryškūs gamtos vaizdai – visa tai atsispindėjo eilėraščiuose ir dainose, kuriais Alina ir Sergejus džiugino žiūrovus.

Alina Seriogina gimė 1989 m. Tomilino mieste netoli Maskvos. 2011 m. baigė Maskvos pedagoginį universitetą. Nuo 2012 m.- lėlių teatro „Raduga” („Vaivorykštė“) aktorė. Išleido du savo poezijos rinkinius. Daugelio tarptautinių poezijos konkursų ir festivalių laureatė, premijos „Liaudies poetas“ laureatė.

Sergej Leontjev – poetas, bardas. Rusijos rašytojų sąjungos ir Maskvos žurnalistų sąjungos narys, Įvairių tarptautinių poezijos ir autorinių dainų atlikėjų konkursų laureatas ir diplomantas,

literatūrinės premijos „Slaviškos tradicijos“ laureatas. Jo tekstais parašytas dainas atlieka įžymūs Rusijos dainininkai.

Artistams dėkojo ir apdovaojimus teikė Tarptautinės rašytojų ir publicistų asociacijos Lietuvos sryriaus prezidentas Lev Mesingiser, asociacijos „Melos“ garbės pirmininkė dr. Jelena Bachmetjeva.

Plačiau skaitykite čia