TBN eksponuojama Nattelos Ovsijenko tapybos darbų paroda | NLIF

TBN eksponuojama Nattelos Ovsijenko tapybos darbų paroda

Kovo 18 d. Tautinių bendrijų namų Svetainėje pradėta eksponuoti Nattelos Ovsijenko (Ukraina) tapybos darbų paroda.

Pristatydama savo parodą, Nattela Ovsijenko rašo: „Gimiau 1961 m. tolimajame Sibire, Omske. Tėtis buvo kariškis, todėl mūsų visa šeima (buvome keturi vaikai) dažnai keisdavo gyvenamąją vietą. Vaikystė buvo sunki – anksti mirė tėtis. Mamos netekome, kuomet man buvo 28 metai. Mama buvo šviesi, gyvenimą mylinti asmenybė ir tas charakterio savybes perdavė savo vaikams. Ji mokė mus mylėti ir džiaugtis gyvenimu, svajoti ir siekti savo svajonių.

Šiandien aš galiu drąsiai teigti, jog mano svajonės išsipildė – aš tapau paveikslus ir esu laiminga. Buvo gyvenime sunkių akimirkų, bet jeigu reikėtų pradėti iš naujo, aš nieko nekeisčiau. „Kiekvienas, kuris nepažino troškulio, negali atsigerti mėgaudamasis“. Nepatyrus bėdų praeityje, aš negalėčiau įvertinti savo laimės šiandien.

Kiekvienas žmogaus savo sieloje saugo viltis ir svajones, taurius prisiminimus ir jausmus… Visa tai sukuria idealų mūsų vidinį pasaulį, Jis puikus tuo, kad į jį galime priimti visus tuos, kuriuos mylime. Pasaulis yra tobulas, tačiau jis tampa realiu ir atgyja tik tada, kai mes sutinkame meilę!…

Aš laiminga, kad džiaugsmu, meile, jausmais galiu dalintis per savo paveikslus. Jei jie Jus sudomins, tai reiškia, kad mes turime daug bendro“.

Dailininkė savo darbus eksponavo parodose Ukrainoje, Slovakijoje, Lenkijoje, Vengrijoje. Jos dabai yra privačiose kolekcijose Ukrainoje, Rusijoje, Slovakijoje, Turkijoje, Maltoje, Indijoje. Lietuvoje N. Ovsijenko savo darbus pristato pirmą kartą. Parodoje eksponuojami 23 paveikslai. Paroda veiks iki 2017 m. balandžio 2 d.