Svečiuose TBN – projekto „CLICK ON“ dalyviai | NLIF

Svečiuose TBN – projekto „CLICK ON“ dalyviai

Vasario 7 d. Tautinių bendrijų namuose lankėsi tarptautinio projekto „CLICK ON: Connecting Leads Into Comprehensive Knowledge Of Networking“ dalyviai. Projekto veiklose dalyvauja Kauno įvairių tautų kultūrų centras ir projekto partneriai iš 12 šalių: Albanijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Egipto, Graikijos, Ispanijos, Jordanijos, Kipro, Kroatijos, Portugalijos, Rumunijos, Rusijos ir Serbijos. 30 įvairių kultūros ir pilietinių organizacijų atstovų dalyvauja 10 dienų programoje Lietuvoje, kuri skirta skaitmeninių ir internetinių įrankių naudojimui ugdant pilietines atsakomybes, mažinant tautinę diskriminaciją ir stiprinant atskirtį patiriančių bendruomenių įsitraukimą.

Projekto veiklose aktyviai dalyvauja Kauno įvairių tautinių bendrijų nariai. Projektą remia ES programa „Erasmus+“, Tautinių mažumų departamentas prie LRV ir Kauno miesto savivaldybė.

Susitikimo metu svečiams Tautinių bendrijų namų vyriausiasis specialistas Vilius Mikulėnas pasakojo apie tautinių bendrijų namų veiklą, Tautinių mažumų departamento vyriausioji specialistė Erika Česnavičiūtė supažindino su departamento veikla, pagrindinėmis programomis, iniciatyvomis, rengiamais seminarais ir vykdomais projektais. Susitikime dalyvavo ir kalbėjo iniciatyvos „Jie pasirinko Lietuvą“ autorius Domas Burkauskas.

Plačiau skaitykite čia