BALTIC PRIDE eitynės “Už lygybę!” sugrįžta į Vilnių | NLIF

BALTIC PRIDE eitynės “Už lygybę!” sugrįžta į Vilnių

Negalėjome tuo  patikėti, tačiau Batic Pride eitynės „Už lygybę!” jau trečią kartą sugrįžta į Vilniaus miesto gatves. Šį kartą dar drąsiau, dar džiaugsmingiau, dar spalvingiau – „MES ESAME ŽMONĖS, NE PROPAGANDA!” Prisidėk prie LGBT* Sąjūdžio Lietuvoje ir TU! Jau birželio 18 d. margaspalvė minia pajudės centrine Vilniaus miesto gatve siųsdama labai aiškią ir paprastą žinutę – lygybė ir įvairovė yra mūsų visuomenės turtas, o ne jos trūkumas. Prisijunk prie mūsų ir parodyk jiems visiems, koks drąsus, draugiškas ir tolerantiškas yra mūsų visų Vilnius.

Birželio 18 d. (šeštadienio) vidurdienį pradedame rinktis Gedimino prospekto atkarpoje ties Lukiškių aikšte (tarp J. Tumo-Vaižganto ir Vasario 16-osios gatvių). Kolona Gedimino prospektu link Katedros aikštės pajudės 13 val. Pasiekę Katedros aikštę, Šventaragio gatve pasuksime link Bernardinų sodo, į kurį įeisime pro Barboros Radvilaitės gatvėje esančius pagrindinius miesto parko vartus. Bernardinų sode prie „grojančio fontano“ rasime nedidelę sceną, nuo kurios bus sakomos eitynes užbaigiančios kalbos. Į Bernardinų sodą turėtume atvykti apie 15 val., o renginį užbaigsime apie 16 val.

Pasibaigus bendruomenės renginiui, Bernardinų sodo prieigose Jūsų lauks nemokami autobusai, kurie Jums padės nuvykti į menų fabriką LOFTAS, kur nuo 16 val. prasidės baigiamasis Baltic Pride Park koncertas. Koncerto metu turėsite unikalią galimybę išvysti legendinę Eurovizijos dainų konkurso nugalėtoją Dana International, šių metų Lietuvos atstovą Eurovizijoje Donny Montell, pasaulinio garso didžėjų iš Prancūzijos DJ Leomeo, drag karalienę iš Belgijos LaDiva Live ir kitus. Būtinai prisijunkite prie mūsų, nes renginys menų fabrike LOFTAS yra absoliučiai nemokamas!

Atkreipiame dėmesį, kad jokia išankstinė registraciją į Batic Pride eityne „Už lygybę!” NĖRA REIKALINGA. Su savimi pasiimkite gerą nuotaiką, dar geresnę kompaniją ir prisijunkite prie mūsų birželio18 d. (šeštadienį) tarp 12 ir 13 valandos Gedimino prospekto atkarpoje ties Lukiškių aikšte. Tuo atveju, jei planuojate žygiuoti su didesne nei dešimties (10) asmenų grupe, labai mums padėtumėte užpildydami šią informacinę anketą.

Plačiau skaitykite čia