Fotografijų paroda „Religinė įvairovė Lietuvoje“ – jau Vilniuje | NLIF

Fotografijų paroda „Religinė įvairovė Lietuvoje“ – jau Vilniuje

Spalio 15 d., trečiadienį, 11.00 val. Vilniuje, Žurnalistų namuose (Jogailos g. 11) atidaroma fotografijų paroda „Religinė įvairovė Lietuvoje“.

Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centras (NRTIC) bei Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS) baigia projektą „Religinės įvairovės pažinimas ir sklaida Lietuvoje“ (2013-2014 m.). Šio projekto tikslas – supažindinti visuomenę su Lietuvos religine įvairove, informuoti visuomenę apie žmogaus teisių, ypač teisės į religijos laisvę, svarbą.

Vykdant projektą paroda aplankė jau devynias Lietuvos apskritis. Nuotraukų iš šių parodų galima rasti Religija.lt facebook paskyroje.

Religinės įvairovės vaizdavimas – nelengva užduotis žiniasklaidai, dažnai linkusiai į paviršutiniškumą ir sensacijas. Žurnalistų namuose parodos atidarymo metu bus galima pamatyti ne tik fotografijas, kuriose užfiksuotos įvairių religinių bendruomenių gyvenimo akimirkos, taip pat bus galima išgirsti žmogaus teisių ekspertų bei religijų tyrinėjimais užsiimančių  specialistų komentarus, aptarti vykusį projektą, pasidalyti pastebėjimais, išsakyti savo nuomonę.

Paroda veiks 10 dienų ir bus atidaryta kasdien nuo 9 iki 18 val. Galima ateiti ir pietų metu (tarp 12 ir 13 val.).

Plačiau skaitykite čia.