Spalio 8-9 d. vyko NLĮF komunikacijos mokymai | NLIF

Spalio 8-9 d. vyko NLĮF komunikacijos mokymai

Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos Lietuvoje remiamas projektas organizavo nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo (NLĮF) komunikacijos mokymus „NLĮF viešinimas – strategija ir praktinis pritaikymas“, kurie vyko 2014 m. spalio 8-9 dienomis laisvalaikio ir verslo klube „Aerodream“ Trakų rajone. Mokymais siekta suteikti forumo nariams daugiau žinių apie viešinimą ir paskatinti vieningą forumo narių komunikaciją.

NLĮF komunikacijos mokymuose viešinimo pradmenų bei subtilybių forumo narių atstovus mokė socialinės reklamos agentūros “Nbranded“ ekspertai Kamilė Butkevičiūtė ir Darius Jokubaitis. Kampanijų viešinimo žinovai apžvelgė gerus ir blogus komunikacijos NVO sektoriuje pavyzdžius, efektyvius komunikacijos įrankius ir kanalus, bei didelių ir mažų socialinių kampanijų viešinimo specifiką.

NLĮF organizacijų atstovai aptarė bendrą NLĮF viešinimo strategiją ir atnaujino socialinių tinklų administravimo žinias.

NVO_programos_zenklasRenginys organizuotas pagal Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos Lietuvoje remiamą projektą “Nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo (NLĮF) tvarios plėtros stiprinimas”.

Mokymų rėmėjas:

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijawww.socmin.lt