Asociacija LGL | NLIF

Asociacija LGL

lgl_logoAsociacija LGL – tai nepriklausoma nevyriausybinė nacionalinė organizacija, vienijanti homoseksualius, biseksualius ir transseksualius piliečius nuo 18 metų. LGL – Tarptautinės lesbiečių ir gėjų asociacijos (ILGA) tikroji narė nuo 1994 metų. Lietuvos gėjų lyga siekia panaikinti homofobiją, visų rūšių diskriminaciją dėl seksualinės orientacijos ir lytinės tapatybės. Organizuodama švietimo, paramos renginius bei atstovaudama LGBT bendruomenę LGL siekia kurti atvirą ir pagarbią socialinę aplinką homoseksualiems, biseksualiems ir transeksualiems asmenims.

Per septyniolika veiklos metų organizacija įgyvendino daugybę projektų. Visi jie skirti informuoti ir šviesti visuomenę seksualinės orientacijos ir lytinio identiteto klausimais, vykdyti lobistinę veiklą LGBT teisių atžvilgiu Lietuvos ir Europos institucijose, organizuoti socialinę ir kultūrinę veiklą, teikti psichologinę, teisinę ir kitokią paramą bei pagalbą bendruomenės nariams, bendradarbiauti su įvairių sričių profesionalais (psichologais, sociologais, žurnalistais, darbdaviais, menininkais).

LGL reguliariai atnaujina informaciją savo internetiniame tinklalapyje www.atviri.lt (lietuvių ir anglų k.), soc. tinkle www.facebook.com/lgl.lt. Taip pat rengia ir siuntinėja naujienlaiškius, kuriuose rašoma apie pagrindinius įvykius, renginius ir kitas naujienas, susijusias su LGBT teisių atstovavimu (prenumeratorių skaičius siekia 4000).

Kontaktai

Asociacija LGL

Pylimo g. 21, LT-01141 Vilnius

Tel. (8-5) 261 03 14

Faks. (8-5) 213 07 62

www.lgl.lt

www.atviri.lt