Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai 2013 m. | NLIF

Nacionaliniai lygybės ir įvairovės apdovanojimai 2013 m.

Nacionalinis lygybės ir įvairovės forumas (NLĮF) kartu su 

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba (LGKT)

Nominuok kandidatą ir laimėk skrydį oro balionu!

Siekdami skatinti prie lygybės ir įvairovės idėjų sklaidos Lietuvos visuomenėje prisidedančius asmenis, įmones, organizacijas bei institucijas, skelbia kandidatų nominaciją Nacionaliniams lygybės ir įvairovės apdovanojimams 2013 m. gauti.

Puoselėdami lygybę ir įvairovę suvokiame, jog kiekvienas žmogus yra ypatingas dėl savo individualių savybių yra ypatingas dėl savo individualių savybių, traktuojant šiuos skirtumus kaip privalumą, o ne kaip trūkumą. Šie skirtumai gali atsirasti dėl žmogaus rasės, tautybės, lyties, seksualinės orientacijos, socialinio statuso, amžiaus, negalios, religijos, politinių pažiūrų ar kitų savybių. Sugebėdami pasinaudoti šiais skirtumais saugioje, pozityvioje ir skatinančioje aplinkoje, galime išmokti valdyti įvairovę ir tokiu būdu puoselėti tarpusavio supratimą bei toleranciją. Švęskime lygybę ir įvairovę drauge!

Galbūt žinote prie lygybės ir įvairovės idėjų sklaidos Jūsų aplinkoje prisidedantį asmenį, įmonę, organizaciją ar instituciją? Tuomet užpildykite šią lygybės ir įvairovės čempiono anketą ir nominuokite kandidatą prestižiniam Nacionaliniam lygybės ir įvairovės apdovanojimui!

DĖMESIO! Vienas iš anketą užpildžiusių ir kandidatą nominavusių asmenų laimės skrydį oro balionu virš pasirinkto miesto! Laimėtojas bus išrinktas burtų būdu.

Reikalavimai kandidatui:

  • privatus asmuo, verslo įmonė, nevyriausybinė organizacija ar valstybei/savivaldybei pavaldi institucija;
  • įsipareigojimas lygybės ir įvairovės principams;
  • konkretūs veiksmai, prisidedantys prie lygybės ir įvairovės idėjų sklaidos bendruomenėje.

Kandidatų anketas vertins iš lygybės ir įvairovės ekspertų sudaryta komisija, kuri atrinks 10 pateiktų kandidatūrų Nacionaliniams lygybės ir įvairovės apdovanojimams gauti. Nacionalinių lygybės ir įvairovės apdovanojimų ceremonija įvyks 2014 m. vasario 20 d. Valstybiniame Vilniaus mažajame teatre – nacionalinius lygybės ir įvairovės čempionus ceremonijos metu sveikins valstybinių institucijų atstovai, LR Seimo nariai bei užsienio šalių ambasadoriai.

Kandidatų nominavimo anketą galite užpildyti elektroniniu būdu www.nlif.lt.

Pildyti kandidato anketą » Parsisiųsti kandidato anketą »

Kandidatą nominuoti galite ir laisva forma. Nominaciją siųskite adresu „Lygybės ir įvairovės apdovanojimai 2013 m.“, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybai, Šeimyniškių g. 1A, LT-09312 Vilnius, el. paštu adresu ivairove@lrs.lt arba faksu +307 5 261 2725 iki 2014 m. sausio 15 d. Pateikdami laisvos formos nominaciją, nurodykite:

  • nominuojančio asmens vardą, pavardę, kontaktinį telefoną ir/ar el. pašto adresą;
  • kandidato vardą/pavadinimą, kontaktinį telefoną ir/ar el. pašto adresą;
  • konkrečių veiksmų, kurių ėmėsi nominuojamas asmuo, įmonė, organizacija arba institucija, skatindama(s) lygybę ir įvairovę Jūsų aplinkoje, aprašymą (iki 2500 simbolių);
  • poveikio, kurį nominuojamo kandidato veikla turėjo Jūsų bendruomenės nariams, aprašymą (iki 2500 simbolių).

Rėmėjai:

La France en LituanieProgress Programme