NLĮF atstovai dalyvaus mokymuose viešųjų paslaugų teikimo tema | NLIF

NLĮF atstovai dalyvaus mokymuose viešųjų paslaugų teikimo tema

Š. m. lapkričio 15 dieną Nacionaliniam lygybės ir įvairovės forumui (NLĮF) priklausančių organizacijų atstovai dalyvaus specialiuose mokymuose, kurių metu stiprins savo kompetenciją teikiant viešąsias paslaugas.

Vienos dienos trukmės mokymus ves Suomijos nacionalinės skėtinės NVO „Seta“ atstovai. Mokymų metu „Seta“ lektoriai su NLĮF atstovais pasidalins gerąja patirtimi organizuojant mokymus viešajam sektoriui, teikiant paslaugas socialinėje, sveikatos apsaugos ir švietimo srityse veikiančioms įstaigoms bei planuojant ir teikiant paslaugas „Seta“ priklausančioms organizacijoms.

NLĮF mokymų metu Suomijos ir Lietuvos nevyriausybinių organizacijų atstovai taip pat diskutuos apie viešųjų paslaugų teikimo Suomijoje ir Lietuvoje panašumus bei skirtumus, ir ieškos naujų viešųjų paslaugų teikimo galimybių NLĮF priklausančioms organizacijoms.

soc-min-631Projekto „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinis stiprinimas“ veiklų įgyvendinimą remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.