NLĮF pristatys savo veiklą diskusijų festivalyje „Būtent!“ Birštone | NLIF

NLĮF pristatys savo veiklą diskusijų festivalyje „Būtent!“ Birštone

Š. m. rugsėjo 9 dieną Nacionaliniam lygybės ir įvairovės forumui priklausančių organizacijų atstovai dalyvaus Birštone vyksiančiame diskusijų festivalyje „Būtent!“.

Forumo atstovai pristatys 18 val. „Tvarios Lietuvos“ erdvėje vyksiančią diskusiją „Žmogaus teisės: universalios, bet ar lietuviškos“. Pagrindinis diskusijos tikslas – panagrinėti, kodėl Lietuvoje egzistuoja kelios pakankamai skirtingos „žmogaus teisių“ diskurso sampratos, ar jos viena kitai fundamentaliai prieštarauja, o galbūt veikiau priešingai – viena kitą papildo? Diskusijoje dalyvaus LR Seimo narė Dovilė Šakalienė, Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL žmogaus teisių politikos koordinatorius Tomas Vytautas Raskevičius ir Atviros Lietuvos Fondo (ALF) Valdybos pirmininkė bei  Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centro (NRTIC) vadovė Milda Ališauskienė.

19 val. NLĮF atstovai Atviros Lietuvos Fondo (ALF) palapinėje pristatys Forumo įgyvendinamas veiklas “Lifte kartu su Nacionaliniu lygybės ir įvairovės forumu!“.

Įsivaizduokite, kad lietingą pirmadienio rytą kylate liftu į pabodusį biurą paskutiniame pastato aukšte. Pusiaukelėje į liftą įlipa Jūsų mėgstamiausias „Sostų karų“ aktorius. Turite viso labo 60 sekundžių. Ką sakysite? Pakviesite į pasimatymą? Paprašysite autografo? O galbūt stovėsite it ištikti stabo . . ?

Lygybės ir įvairovės srityje dirbančios nevyriausybinio sektoriaus organizacijos su 60 sekundžių dilema susiduria vos ne kasdien. Iš kur gauti finansavimą? Kaip įtikinti nedraugiškus politikus balsuoti už reikalingą įstatymo projektą? Kaip pristatyti žmogaus teisių klausimus paprastam žmogui suprantama kalba? Patikėkite, mes esame trumpų lifto pokalbių ekspertai!

Užsukite į Atviros Lietuvos Fondo (ALF) palapinę ir sužinokite apie Nacionalinį lygybės ir įvairovės forumą daugiau. Diskutuosime ne tik apie tai, kaip mes veikiame drauge tam, kad lygybė ir įvairovė Lietuvoje taptų realybe, bet ir išmokysime jus pačios efektyviausios „lifto pokalbių technikos“. Stropiausiųjų laukiau Forumo prizai! Dalyvauja Lietuvos neįgaliųjų forumas (LNF), Moterų informacijos centras (MIC), Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centras (NRTIC) ir Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

soc-min-631Projekto „Nevyriausybines organizacijas vienijančių asociacijų institucinis stiprinimas“ veiklų įgyvendinimą remia Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.