Pristatome Infografiką, sujungiantį JT Neįgaliųjų teisių konvencijos nuostatas su Darnaus vystimosi tikslais | NLIF

Pristatome Infografiką, sujungiantį JT Neįgaliųjų teisių konvencijos nuostatas su Darnaus vystimosi tikslais

Asociacija Lietuvos neįgaliųjų forumas jungiasi prie Europos negalios ir vystymosi savaitės išleisdama lietuviškai išverstą Infografiką, kuris padeda Darnaus vystymosi tikslų tekstą interpretuoti per JT Neįgaliųjų teisių konvenciją ir taip siekti tikslų įgyvendinimo įtraukiant žmones su negalia.

Infografiką rasite čia.

Minėdami Tarptautinę žmonių su negalia dieną, mes norime padėti Lietuvos politikams ir valstybei įgyvendinti prisiimtus įsipareigojimus tarptautinei bendruomenei ir realiai užtikrinti Lietuvos piliečiams su negalia žmogaus teises ir visapusišką įtraukimą į visas nacionalines programas.

Pirmąją Gruodžio savaitę, Tarptautinis negalios ir vystymosi konsorciumas kartu su partneriais organizuoja Europos Negalios ir Vystymosi savaitę. Šios savaitės metu bus organizuojamos įvairios veiklos ir renginiai, skirti informuoti Europos politikus, ES valstybes nares ir įvairius suintersuotus asmenis apie negalią ir vystomąjį bendradarbiavimą.

Savaitė prasideda Gruodžio 3 d., kuri yra paskelbta Tarptautine žmonių su negalia diena, ir baigiasi  Gruodžio 10 d., Tarptautinę žmogaus teisių dieną.

Plačiau skaitykite čia