Startuoja UNI-FORM apklausa apie neapykantos nusikaltimus | NLIF

Startuoja UNI-FORM apklausa apie neapykantos nusikaltimus

Nacionalinė LGBT* organizacija LGL pristato anoniminę UNI-FORM apklausos anketą apie neapykantos nusikaltimus prieš lesbietes, gėjus, biseksualius ir translyčius (LGBT*) asmenis. Šia trumpa apklausa siekiama išsiaiškinti, ar LGBT* bendruomenės nariai susidūria su neapykantos nusikaltimais Lietuvoje ir įvertinti, kaip LGBT* asmenys elgtųsi, susidūrę su tokiu incidentu ateityje. Pateikti atsakymai padės įvertinti, kokia apimtimi policijos pareigūnai yra pasirengę dirbti su nuo neapykantos nusikaltimais nukentėjusiais LGBT* asmenimis, ir padės pagerinti LGBT* asmenims teikiamų paslaugų kokybę.

Šiuo metu Nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL atstovai atlieka kokybinius interviu su policijos pareigūnais, teismų sistemos atstovais bei specializuotos pagalbos paslaugas teikiančiais specialistais. Kokybiniai interviu padės įvertinti, ar atsakingos valdžios institucijos yra pasirengusios dirbti su prieš LGBT* asmenis nukreiptais neapykantos nusikaltimais. Remiantis interviu metu surinkta informacija bei UNI-FORM internetinės apklausos duomenimis, bus parengta ataskaita, skirta pagerinti teisėsaugos sistemos pasirengimą dirbant su nuo neapykantos nusikaltimų nukentėjusiais LGBT* asmenimis.

>>> UNI-FORM APKLAUSĄ UŽPILDYKITE ČIA <<<

Atsakydami į anketos klausimus užtruksite ne ilgiau nei 3 minutes. Anketoje nėra jokių atvirų klausimų – pakaks pasirinkti iš pateiktų atsakymų variantų.

Jei nepriskiriate savęs LGBT* bendruomenei, šią anketą užpildykite tik tuo atveju, jei susidūrėte su neapykantos nusikaltimais, nes kažkas pagalvojo, jog esate LGBT*.

Apklausa vykdoma įgyvendinant Europos komisijos (EK) lėšomis finansuojamą projektą „UNI-FORM: Bringing Together NGOs and Security Forces to Tackle Hate Crime and On-Line Hate Speech against LGBT Persons“ (sutarties nr. JUST/2014/RRAC/AG/6723). Augiau informacijos apie įgyvendinamą projektą galite rasti čia.

Daugiau informacijos apie mūsų veiklą galite rasti mūsų organizacijos svetainėse www.lgl.lt, www.facebook.com/lgl.lt ir www.uni-form.eu.

Plačiau skaitykite čia