TBN – leidinio „Stupeni“ („Pakopos“) sutiktuvės | NLIF

TBN – leidinio „Stupeni“ („Pakopos“) sutiktuvės

Lapkričio 8 d. Tautinių bendrijų namuose Tarptautinės rašytojų ir publicistų asociacijos Lietuvos skyrius visuomenei pristatė naują savo leidinį „Stupeni“ („Pakopos“).

Knygoje spausdinama daugiau kaip 60 autorių, kuriančių rusų kalba, iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Bulgarijos, Anglijos, Izraelio ir Latvijos, kūryba bei vertimai iš nacionalinių kalbų į rusų kalbą. Pažymėtina, kad knygos rubrikoje „Nauji vardai“ pirmą kartą spausdinami Vilniaus Juventus gimnazijos auklėtinių Natalijos Lomačenkovos, Anos Lomačenkovos ir Margaritos Deviatjarovos kūryba. Knygą puošia V.Kolcovo-Navrockio grafikos darbai ir V. Kirilovo nuotraukos.

Leidinyje spausdintus prozos kūrinius apžvelgė asociacijos „Lietuvos rusų susirinkimas“ pirmininkė Liudmila Riabenko-Zoon, o poetų kūrinius analizavo dr. Elena Suodienė.

Renginio metu poetai skaitė savo eilėraščius, muzikiniais intarpais žavėjo „MelodyDuo“ (Marija Berezina – smuikas ir Liucina Vlasenko – akordeonas) atliekamos melodijos.

Knygos pristatyme dalyvavo ir susirinkusius sveikino Tarptautinės rašytojų ir publicistų asociacijos prezidentas Andrej Korsarov (Ryga, Latvija).

Renginio metu svečiai, kūrėjai, draugai sveikino Tarptautinės rašytojų ir publicistų asociacijos viceprezidentą ir šios asociacijos Lietuvos skyriaus vadovą Levą Mesengiserį gražaus 75-erių metų jubiliejaus proga.

Plačiau skaitykite čia