Asociacija LGL kviečia savanoriauti: „Kartu mes galime daugiau!“ | NLIF

Asociacija LGL kviečia savanoriauti: „Kartu mes galime daugiau!“

Savanorių komanda – vienas iš stipriausių nacionalinės LGBT* teisių organizacijos LGL veiklos ramsčių. LGL darbuojasi tiek savanoriai iš Lietuvos, tiek iš užsienio. Visi jie aukoja savo laiką, idėjas, energiją bei patirtis, taip prisidėdami prie LGL tikslų įgyvendinimo ir visokeriopai praturtindami asociacijos veiklą. LGL džiaugiasi visais savanoriauti pasiryžusiais žmonėmis bei tuo, kaip savo individualumu, idėjomis ir darbu jie prisideda prie organizacijos sėkmės.

LGL savanorių veiklos spektras apima tokias veiklas kaip straipsnių rašymas, pagalba atliekant kasdienes biuro funkcijas, internetinės erdvės stebėjimą, skundų rengimą, taip pat į LGBT* bendruomenės įtraukimą orientuotas veiklas. LGL biure veikiančiame LGBT* centre LGL savanorių komanda visus metus organizuoja kino vakarus ir dirbtuves LGBT* bendruomenei bei visiems, neabingiems šios visuomenės grupės teisėms. Kartais mažiau matomi, bet nuverčiantys ne ką mažesnius darbų kalnus – šiltuoju metų laiku LGL savanoriai yra kviečiami piknikauti ir geriau pažinti vienas kitą. LGL savanoriai taip pat turi galimybę dalyvauti įvairiuose jaunimo mainų mokymuose žmogaus teisių ir lygių galimybių srityse.

Savanorystė yra abipusis santykis – už visa tai, ką savanoris atiduoda organizacijai, ši jam atlygina su kaupu. Visų pirma – galimybe prisidėti prie aktyvizmo žmogaus teisių srityje, pasitenkinimo jausmu, atsirandančiu atliekant gerus darbus. Prie viso to taip pat prisideda ir kalbinių įgūdžių tobulinimas bei bendravimas su įvairiais, įdomiais, įkvepiančiais žmonėmis multikultūriškoje, tolerantiškoje ir draugiškoje komandoje. „Patirtis rodo, kad savanorystė kartais pakeičia gyvenimą,“ – sako nuolat padėti pasiruošusi LGL savanorių koordinatorė Samanta.

Siekiame suburti motyvuotą ir reikiamų žinių bei įgūdžių turinčią savanorių komandą, kuri galėtų pasinaudoti asociacijos LGL suteikta platforma savo idėjoms bei projektams įgyvendinti. Tad jei domiesi galimybe savanoriauti LGL – nedelsk ir rašyk elektroninį laišką LGL savanorių koordinatorei el. paštu volunteers@gay.lt. Kartu mes galime daugiau!

Plačiau skaitykite čia.