LNF kviečia į tarptautinę konferenciją „Inovatyvi bekontaktė technologija mokymuisi visą gyvenimą sunkią negalią turintiems žmonėms“ | NLIF

LNF kviečia į tarptautinę konferenciją „Inovatyvi bekontaktė technologija mokymuisi visą gyvenimą sunkią negalią turintiems žmonėms“

Valakupių reabilitacijos centras organizuoja konferenciją „INOVATYVI BEKONTAKTĖ TECHNOLOGIJA MOKYMUISI VISĄ GYVENIMĄ SUNKIĄ NEGALIĄ TURINTIEMS ŽMONĖMS“.

Konferencijos metu bus pristatyta inovatyvi bekontaktė kompiuterio valdymo įranga ir mokymosi medžiaga, skirta žmonėms, turintiems sunkią fizinę negalią ir negalintiems naudotis įprasta kompiuterio klaviatūra ir pele. Pranešėjai iš Slovėnijos, Portugalijos ir Lietuvos pateiks kompiuterio valdymo galvos ar rankų judesiais įrangos išbandymo rezultatus, projekto dalyviai pasidalins savo patirtimi ir įspūdžiais, vyks diskusija apie informacines technologijas ir galimybes neįgaliems žmonėms dalyvauti mokymosi visą gyvenimą procese.

Konferencija vyks 2015 m. rugsėjo 10 d. (ketvirtadienį) viešbutyje „ARTIS Centrum Hotel“, adresu Totorių g. 23, Vilnius (salėje AIDA). Konferencijos pradžia – 9.30 val. Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas.

Konferencijos dalyvius prašome registruotis internetu iki rugsėjo 4 d.:  http://goo.gl/forms/ittCGPtI8Q

Konferencijos darbotvarkę rasite čia (.pdf, 457 Kb).

Ši konferencija yra baigiamasis projekto „INOVATELL“ (angl. „Inovative Touchless Technologies In Lifelong Learning For People With Severe Disabilities“), finansuojamo pagal Mokymosi visą gyvenimą programos Leonardo da Vinci paprogramę, renginys. Konferenciją organizuoja VšĮ Valakupių reabilitacijos centras kartus su projekto partneriais Gaia profesinės reabilitacijos centru (Portugalija), UAB Idea Code (Lietuva) ir Slovėnijos Respublikos reabilitacijos institutu (Slovėnija).

Plačiau skaitykite čia.