TBN veikia Alytaus dailininkių kūrybos darbų paroda | NLIF

TBN veikia Alytaus dailininkių kūrybos darbų paroda

Tautinių bendrijų namų Svetainėje pradėta eksponuoti Alytaus rusų kultūros draugijos „Malachit“ (pirmininkė Nadiežda Krakovskaja) draugijos narių, dailininkių  Irinos Juškauskienės ir Galinos Linkevičienės kūrybos darbai.

Irina Juškauskienė gimė Rusijoje, Lietuvoje gyvena nuo 1984 m., piešti pradėjo dar mokykloje. Irina teigia:  „Mano paveikslai – tai mano nuotaikos, išgyvenimai, jausmai. Piešiu, kaip matau šį pasaulį. Didelį impulsą duoda bendravimas su žmonėmis.“ Savo paveikslus dailininkė eksponavo įvairiose parodose.

Galina Linkevičienė  visuomet domėjosi smulkiais, kruopštumo reikalaujančiais darbais.  Pamačiusi rankdarbį iš smulkių karoliukų, buvo pakerėta jo grožio ir nutarė pabandyti sukurti ką nors gražaus savo rankomis, Taip gimė jos pirmieji darbai ir namai pradėjo pilnėti gėlyčių, medelių ir kitų darbų iš karoliukų. „Ši veikla man teikia malonumą, nuramina mintis, stiprina pasitikėjimą savimi, todėl į kiekvieną darbą įdedu daug pozityvių minčių, šilumos, – sako Galina.

Kūrėjos savo parodą skiria Alytaus miesto gimtadieniui.

1581 m. birželio 15 d. Lietuvos didysis kunigaikštis Steponas Batoras suteikė Alytui Magdeburgo teise ir herbą.  Ši data minima kaip Alytaus miesto diena.

Paroda veiks iki 2015 m. liepos 13 d.

Plačiau skaitykite čia.