Asociacija LGL kviečia vykti į mokymus Gruzijoje | NLIF

Asociacija LGL kviečia vykti į mokymus Gruzijoje

Nacionalinė LGBT* teisių organizacija LGL kviečia 1825erių metų amžiaus jaunuolius prisijungti prie tarptautinio projekto „Open Your Mind 2“ ir š. m. liepos 413 dienomis kartu su LGL komanda vykti į Rustavi miestą Gruzijoje, kur vyks mokymai žmogaus teisių ir lygių galimybių temomis.

Projekto tikslas – paskatinti skirtingų šalių jaunuolius diskutuoti apie žmogaus teises, lygias galimybes, religiją, tautiškumą, kultūrą, skatinti pilietiškumą, toleranciją, lygybę ir nediskriminavimą. Mokymų metų vyks diskusijos, seminarai, kūrybinės dirbtuvės. Projektu „Open Your Mind 2“ siekiama neformaliai, dinamiškai ir interaktyviai didinti jaunuolių sąmoningumą žmogaus teisių ir lygių galimybių temomis.

Susidomėjote? Tuomet negaiškite laiko ir siųskite motyvacinį laišką LGL komunikacijos koordinatorei el. paštu egle@gay.lt. Pasinaudokite unikalia ir nemokama galimybe kartu su LGL komanda turiningai leisti vasarą bei įgyti naudingos patirties Rustavi mieste!

Dėmesio! Kandidatams reikalingos geros anglų kalbos žinios bei galiojantis pasas. Mokymų dalyviai skrydžio Gruzija-Lietuva-Gruzija bilietus turės įsigyti patys, t.y. iš savo lėšų, tačiau grįžę atgaus išleistus pinigus.

Plačiau skaitykite čia.