„Bočiai“ pakvietė NLĮF partnerius į dirbtuves „Senjorų praeitis, dabartis, ateitis…“ | NLIF

„Bočiai“ pakvietė NLĮF partnerius į dirbtuves „Senjorų praeitis, dabartis, ateitis…“

Š. m. balandžio 10 dieną Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Vilniaus m. bendrija pakvietė Nacionalinio Lygybės ir Įvairovės Forumo organizacijų atstovus į keitimosi patirtimi dirbtuves „Senjorų praeitis, dabartis, ateitis…“.

Renginio metu buvo pristatyta „Bočių“ organizacijos istorija ir veikla, pateikta informacija apie Respublikoje veikiančias vyresnio amžiaus žmonių bendruomenes, jų orios senatvės siekius. Susitikimo metu buvo galima išgirsti apie senjorų problemas ir kaip jiems pavyksta su jas įveikti. Renginį vedė LPS “Bočiai“ Vilniaus m. bendrijos pirmininkas Povilas Butkus.

 


eea_grants_logoRenginys organizuotas įgyvendinant Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos Lietuvoje remiamą projektą “Nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo (NLĮF) tvarios plėtros stiprinimas”. Projekto įgyvendinimą remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programa. Norvegijos Karalystė, Islandijos Respublika ir Lichtenšteino Kunigaikštystė, siekdamos prisidėti prie ekonominių ir socialinių skirtumų mažinimo Europos Ekonominėje Erdvėje (EEE), sukūrė EEE ir Norvegijos finansinius mechanizmus.

Keitimosi patirtimi dirbtuvės – Europos Sąjungos programos (PROGRESS) remiamo projekto „CODE: Coming out for Diversity and Equality“ dalis.EU-progress_small