NLĮF partnerių organizacijų atstovai susipažino su Lietuvos religinėmis bendruomenėmis | NLIF

NLĮF partnerių organizacijų atstovai susipažino su Lietuvos religinėmis bendruomenėmis

Š. m. balandžio 3 dieną Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centras pakvietė Nacionalinio Lygybės ir Įvairovės Forumo partnerių organizacijas į keitimosi patirtimi dirbtuves „Religijų įvairovė Lietuvoje: kaip sugyventi“.

Renginio metu „Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centro“ atstovai pristatė savo ištakas ir veiklą, papasakojo apie Lietuvoje egzistuojančias religines bendruomenes bei jų ypatumus. Susitikimo su įvairių religijų atstovais metu buvo galima išgirsti jų problemas, taip pat susipažinti su jų tradicijomis. Renginį vedė „Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centro“ projektų vadovė Milda Ališauskienė.


eea_grants_logoRenginys organizuotas įgyvendinant Europos Ekonominės Erdvės (EEE) finansinio mechanizmo 2009-2014 periodo NVO Programos Lietuvoje remiamą projektą “Nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo (NLĮF) tvarios plėtros stiprinimas“. Projekto įgyvendinimą remia Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programa. Norvegijos Karalystė, Islandijos Respublika ir Lichtenšteino Kunigaikštystė, siekdamos prisidėti prie ekonominių ir socialinių skirtumų mažinimo Europos Ekonominėje Erdvėje (EEE), sukūrė EEE ir Norvegijos finansinius mechanizmus.

progressKeitimosi patirtimi dirbtuvės – Europos Sąjungos programos (PROGRESS) remiamo projekto „CODE: Coming out for Diversity and Equality“ dalis.