LNF kviečia partnerius į keitimosi patirtimi dirbtuves „Nepagražinta negalios kasdienybė“ | NLIF

LNF kviečia partnerius į keitimosi patirtimi dirbtuves „Nepagražinta negalios kasdienybė“

Gruodžio 15 dieną ASOCIACIJA “LIETUVOS NEĮGALIŲJŲ FORUMAS” kviečia Nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo narių atstovus į keitimosi patirtimi dirbtuves, kuriose bus pristatoma problematika žmonių su negalia integracijos srityje bei geroji patirtis sprendžiant žmonėms su negalia opiausias problemas.

Keitimosi patirtimi dirbtuvėse ASOCIACIJA “LIETUVOS NEĮGALIŲJŲ FORUMAS” supažindins partnerių organizacijas su įvairių negalės rūšių specifika, kiekvienai jų aktualiausiomis problemomis bei iššūkiais, pristatys įgyvendinamus projektus, jų rėmuose sukurtus bendradarbiavimo tarp sektorių, kokybės vertinimo modelius, kitus produktus ir gerąją patirtį.

Dirbtuvių dalyviai galės pabendrauti su žmonėmis su negalia, sužinoti apie jų kasdienius iššūkius, diskutuoti daugialypės diskriminacijos, visuomenės požiūrio į negalią bei visoms diskriminacijai jautrioms grupėms aktualiais žmogaus teisių klausimais.

grants_logoKeitimosi patirtimi dirbtuvės – Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos Lietuvoje remiamo projekto “Nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo (NLĮF) tvarios plėtros stiprinimas” dalis.

EU-progress_smallRenginys organizuojamas įgyvendinant Europos Sąjungos užimtumo ir socialinio solidarumo programos (PROGRESS) remiamą projektą „CODE: Coming out for Diversity and Equality”.