TBN – poezijos knygos sutiktuvės | NLIF

TBN – poezijos knygos sutiktuvės

Lapkričio 5 d. Tautinių bendrijų namuose šalies visuomenei pristatyta vilnietės poetės Elvyros Pozdniajos poezijos ir prozos knyga „Ruskij akcent“ („Rusiškas akcentas“).  Pažymėtina, kad knygos sutiktuvės sutapo su jubiliejiniu jos autorės gimtadieniu.

Elvyra Pozdniaja, Tarptautinės rašytojų ir publicistų asociacijos narė, yra išleidusi savo eilėraščių rinkinius, daugelio romansų ir dainų tekstų autorė. Jos kūryba spausdinama Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos periodiniuose leidiniuose. Elvyra – projekto „Rusiškos vakarotuvės“ iniciatorė ir vedėja.

Gausiai susirinkusių renginio dalyvių dėmesio susilaukė specialiai parengta literatūrinė kompozicija (autorė – E. Pozdniaja), kurią pristatė Lietuvos rusų dramos teatro aktorius Jurijus Ščiuckis, Rusijos rašytojų sąjungos narė Jelena Šeremet ir mokytoja Nadiežda Keblikienė.

Renginyje dalyvavo svečias iš Kaliningrado, Rusijos žurnalistų sąjungos narys Vladimiras Vachramejevas, parašęs puikų įvadinį straipsnį jubiliejinei E.Pozdniajos knygai. Susirinkusiems jis pristatė ir savo knygą „Ne chotel by vsiech pečalit…“ („Nenorėčiau visų liūdinti…“), kurioje pasakojama apie Valerijaus Petrovskio – aktoriaus ir režisieriaus, scenaristo ir dramaturgo, žurnalisto ir rašytojo – gyvenimą bei kūrybą.

Plačiau skaitykite čia.