LGL kviečia į susitikimą su Toronto universiteto profesoriumi Michael E. Peltz | NLIF

LGL kviečia į susitikimą su Toronto universiteto profesoriumi Michael E. Peltz

Asociacija LGL, bendradarbiaudama su Kanados ambasada, kviečia į rugsėjo 24 dieną 17:00 viešbutyje „Neringa“ (Gedimino pr. 23, Vilnius) vyksiantį susitikimą su Toronto universiteto akademiku Michael E. Pelz. Profesorius skaitys paskaitą „Europeizacija, nacionalinės partinės sistemos ir LGBT* žmogaus teisės: Augančių skirtumų atvejai“ pagal disertaciją apie Europos Sąjungos plėtros ir LGBT* žmogaus teisių pokomunistinėje Europoje sąsajas.

Michael E. Pelz paskaita siekia užmegzti dialogą su Lietuvos LGBT* žmogaus teisių aktyvistais ir entuziastais bei kartu atrasti LGBT* asmenų teisių įtvirtinimo Lietuvoje būdus. Susitikimą su profesoriumi užbaigsime diskusija, kurios metu profesorius maloniai sutiko atsakyti į renginio dalyvių klausimus.

Profesoriaus apsilankymo Lietuvoje tikslas – kuo išsamiau susipažinti su LGBT* teisių padėtimi Lietuvoje. Michael E. Pelz domina, ar pastaraisiais metais LGBT* asmenų socialinė aplinka tapo draugiškesnė, ar pasikeitė politinių partijų požiūris į LGBT* žmones ir kaip Lietuvoje įgyvendinamos tarptautinės LGBT* žmogaus teisių direktyvos.

Renginio programą rasite čia.