Vyksta penktasis ES prieinamiausio miesto apdovanojimo konkursas | NLIF

Vyksta penktasis ES prieinamiausio miesto apdovanojimo konkursas

Europos Sąjungos miestai kviečiami dalyvauti penktajame Prieinamiausio miesto apdovanojimo konkurse dėl Europos prizo už miestų prieinamumo neįgaliems ir pagyvenusiems žmonėms didinimą. Europos Komisija kviečia visų valstybių narių miestus, turinčius daugiau kaip 50 000 gyventojų, pristatyti savo veiklą ir strategijas, skirtas kurti miestus be kliūčių, kuriuose visiems gyventi bus geriau. Tai ES miestų galimybė pasirodyti ir pasidalinti savo darbu bei planais prieinamumo srityje.

Atrankos procesas susideda iš dviejų etapų: nacionalinės ir Europinės atrankos.

Galutinis terminas – 2014 m. rugsėjo 10 d. vidurnaktis Briuselio laiku

Prašome atkreipti demesį, kad prašymo forma turi buti užpildyta anglų kalba, bet galima ir prancūzų bei vokiečių kalbomis. Kalbos kokybė vertinant jūsų paraišką nėra svarbi. Galimybes laimėti apdovanojimą lems veiklos prieinamumo srityje turinys.

Jūsų dalyvavimo palengvinimui dalyvavimo sąlygos ir taisyklės yra paskelbtos visomis oficialiomis ES kalbomis. Primygtinai rekomenduotina atidžiai perskaityti šias salygas, prieš užpildant prašymo formą. Sekretoriatas pasiruošęs atsakyti į klausimus, susijusius su formų pildymu.

Geriausios praktikos pavyzdžiai 2014 m.

Jūsų iniciatyvos gali ikvėpti kitus miestus gerinti savo politiką ir veiklą prieinamumo srityje. Kaip ir ankstesniais metais, „Prieinamiausio miesto apdovanojimo 2014“ rezultatai ir laimėjusieji miestai paskelbti brošiūroje, kurią Europos Komisija išleido 2014 m. balandžio mėn. Joje rasite išsamią informaciją apie novatoriškus projektus ir finansavimą bei laimėjusių miestų kontaktinę informaciją. Ši brošiūra (PDF formatu) padės jums apsispręsti, kuriuos iš turimų projektų galite pabrėžti savo paraiškoje. Taip pat lankstinuko turinys gali ikvėpti jus imtis naujų projektų, kad pagerintumėte prieinamumą savo miestuose.

Prašymo formos užpildymas

Kiekvienam atsakymui nurodytas maksimalus ženklų skaičius kartu su tarpais.

Ženklų skaičiavimas internete pateiktoje registracijos formoje gali truputį skirtis nuo įvairių programų, pavyzdžiui „Microsoft Word“, ženklų skaičiavimo.

Žvaigždute pažymėti laukeliai yra privalomi.

Plačiau apie konkursą.