Nauja kultūrinė ir socialinė iniciatyva – jau rugpjūtį! | NLIF

Nauja kultūrinė ir socialinė iniciatyva – jau rugpjūtį!

Vilniaus LGBT* festivalis „Kreivės“ yra nauja kultūrinė ir socialinė iniciatyva, kurią pristato asociacija „In corpore“. Pagrindinė festivalio erdvė filmų peržiūroms, renginiams ir bendravimui bus kuriama Vilniuje, „Skalvijos“ kino centre, 2014 m. rugpjūčio 21–28 d.

Festivalyje bus siekiama parodyti ir apmąstyti prasilenkiančias ir besikertančias LGBT* žmonių patirties kreives. Jo vizija – suburti bendruomenę, pastebinčią ir aktyviai remiančią LGBT* išraiškų ir požiūrių įvairovę.

„Pasakojame istorijas, gimusias iš skirtingų gyvenimų ir keičiančias mūsų mąstymą apie tai, kas esame ir kas galime būti, – sako vienas festivalio organizatorių Augustas Čičelis. – Kviečiame jungtis prie „Kreivių“ ir tapti jų dalimi.“

Pagrindiniai festivalio rėmėjai: Prancūzų institutas Lietuvoje, Goethe’s institutas, PlanetRomeo Foundation ir Ispanijos Karalystės ambasada.

LGL ypač rekomenduoja filmus „Peaches pasidaro pati“ (2012 / Vokietija / muzikinė dokumentika) ir „Berniokė“ (2011 / Prancūzija / drama.)

Nacionalinė LGBT teisių organizacija rugpjūčio 26-28 d. įgyvendina iniciatyvą translyčiams asmenims apie translyčius asmenis. Renginių programa pasirodys netrukus.

Daugiau apie festivalį: http://festivaliskreives.lt/naujiena/nauja-kulturine-ir-socialine-iniciatyva-jau-rugpjuti/