Tarptautinis seminaras-diskusija „Religija, tradicinės vertybės ir žmogaus teisės“ | NLIF

Tarptautinis seminaras-diskusija „Religija, tradicinės vertybės ir žmogaus teisės“

Laikas: 2015-09-11 09:30
Miestas: Vilnius

NLIF-logo-naujas-356x267 (1)Siekdami konstruktyvaus dialogo tarp LGBT* žmonių ir religinių bendruomenių, Nacionalinis lygybės ir įvairovės forumas ir Europos religijos ir tikėjimo tinklas organizuoja tarptautinį seminarą-diskusiją „Religija, tradicinės vertybės ir žmogaus teisės“, kuris vyks š. m. rugsėjo 11 d. 9.30-12.45 val. Suomijos ambasadoje Lietuvoje (K. Kalinausko g. 24, Vilnius).

Renginio metu bus aptariami gerosios praktikos Europos valstybėse pavyzdžiai, LGBT teisių problematika religijos kontekste ir bendradarbiavimo galimybės tarp religijos bendruomenių ir žmogaus teisių aktyvistų.

Į renginį kviečiami religinių bendruomenių ir žmogaus teisių organizacijų atstovai bei visi suinteresuoti religijos ir žmogaus teisių tematika. Diskusijos dalyvius sveikins Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos atstovas, pranešimus skaitys Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centro direktorė, Vytauto Didžiojo universiteto sociologė dr. Milda Ališauskienė ir Europos religijos ir tikėjimo tinklo prezidentas Alan Murray.

Norinčius dalyvauti iki rugsėjo 9 d. 15 val. maloniai kviečiame registruotis el. paštu: info@religija.lt.

Seminaras-diskusija organizuojamas bendradarbiaujant kartu su Nacionaliniu lygybės ir įvairovės forumu, Naujųjų religijų tyrimų ir informacijos centru ir Europos religijos ir tikėjimo tinklu. Renginys vyks lietuvių ir anglų kalbomis su nuosekliu vertimu.

eea_grants_logoRenginys organizuojamas įgyvendinant Europos Ekonominės Erdvės finansinio mechanizmo NVO Programos Lietuvoje remiamą projektą “Nacionalinio lygybės ir įvairovės forumo (NLĮF) tvarios plėtros stiprinimas”.

 

 

socminRenginį iš dalies finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

 

 

 

 

FinlandRenginį iš dalies remia Suomijos ambasada Lietuvoje.